Cautam persoane responsabile pentru staff

Distribuiţi | 
 WhitePoint 
Mesaj Subiect: Cautam persoane responsabile pentru staff   Mier Iul 07, 2010 9:53 pm
Cautam cateva persoane responsabile pentru a face parte din staff-ul nostru!

• 2 Board Moderator
  • 3 Trial Board Moderator
  • 2 Designeri
Pentru a devenii board moderator, pentru inceput trebuie sa aveti 13-14 ani si sa aveti o minte destul de matura.

Model cerere BoardModerator:

1. Data nasterii:
  2. De ce doresti acest rank?
  3. Poti fii activ zilnic si sa aduci persoane pe forum?

Model cerere Trial Board Moderator.

1. Data nasterii:
  2. De ce doresti acest rank?
  3. Poti fii activ zilnic si sa aduci persoane pe forum?

Model cerere Designer:

1. Data nasterii:
  2. Arata cele mai bune 5 creatii ale tale
  3. In ce specialitate de imagini te priceti (butoane,semnaturi,layout-uri,logo-uri,etc)

CERERILE SE VOR FACE IN ACEST TOPIC , INCEPAND DIN ACEST MOMENT!
 Cristian 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Joi Iul 08, 2010 5:51 am

1. Data nasterii: 20.4.1998
2. De ce doresti acest rank? : Am mai fost moderator aici si sa fie ordine pe forum !
3. Poti fii activ zilnic si sa aduci persoane pe forum? : Da

headster 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Joi Iul 08, 2010 7:13 am

1. Data nasterii:1.11.1992
  2. Arata cele mai bune 5 creatii ale tale:
  3. In
    ce specialitate de imagini te priceti
    (butoane,semnaturi,layout-uri,logo-uri,etc):pe celalalt forum pe care am fost designer am facut mai mult semnaturi si logo-uri.
 WhitePoint 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Joi Iul 08, 2010 8:09 am
Factor.m9 a scris:

1. Data nasterii: 20.4.1998
2. De ce doresti acest rank? : Am mai fost moderator aici si sa fie ordine pe forum !
3. Poti fii activ zilnic si sa aduci persoane pe forum? : Da

Ce doresti, trial board moderator sau board moderator?

@headster .... am sa te fac designer dar sa mai urmaresti si tu diverse tutoriale , imaginile nu se fac in graba. Welcome to hell!
 Cristian 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Joi Iul 08, 2010 11:26 am
daca se poate trial board moderator iau daca nu board moderator
 WhitePoint 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Joi Iul 08, 2010 11:53 am
trialu este rank mai mic ca board moderator. Adica este un fel de Moderator de proba winking
 FirstTime 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Vin Iul 16, 2010 7:46 pm
Parerea mea este ca nu ar trebui ca headster sa nu fie design-er pe mine nu ma convins in dejuns daca mai ai ceva nou arata-mi aici sau prin PM. Si o sa vorbesc cu WhitePoint si o sa hotaram.
 ~thereau~ 
Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   Sam Iul 17, 2010 4:18 am
parerea mea este ca totusi nu ar trebui sa-ti dai tu cu parerea de alt membru care alt rang decat cel care il ocupi tu,dar fa cerere sa-ti faca ceva si o sa vezi,daca nu iti convine nici asa atunci fii tu designer si o sa vedem ce stii!
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Cautam persoane responsabile pentru staff   

Subiecte similare

-
» Comunitatea Gamerii.Ro ---> Cauta StaFF -->>> www.gamerii.ro
» M-Action RPG Server [0.3z] LVL2+NRG Cautem Staff cu Experienta!
» VibePlay:GodFather [0.3x] 93.119.26.247:7777 Cel mai frumos server de Godfather din Romania cu staff profesionist, event-uri foarte interesante si activitati captivante. Va asteptam
» Cod HTML pentru Flashscore
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh

Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.