FR3SH™Pedia

Distribuiţi | 
 MaNkY 
Mesaj Subiect: FR3SH™Pedia   Dum Mai 16, 2010 6:20 pm
FR3SH™Pedia

" target="_blank" rel="nofollow">www.fr3shpedia.net">

FR3SH™️Pedia este o noua comunitate de forumisti , un loc pentru discutiile generale din toate domeniile , precum vacante si calatorii , filme , jocuri , muzica , stiri , imbracaminte , sport , gastronomie , stiinta si multe multe altele , si deasemenea oferim suport in doemniul IT , va ajutam sa va rezolvati problemele cu calculatorul , si deasemenea va ajutam sa invatati ceva in plus prin tutorialele de pe forum ! Va asteptam pe AICI !

Vrei sa inveti ceva nou ? Au inceput cursurile absolut gratuite pentru membrii FR3SH™️Pedia , fara a avea nevoie de credite sau alte prostii pentru a viziona topicele , trebuie sa fii doar un membru fidel FR3SH™️Pedia ! Mai multe detalii pe AICI !

Ia parte la concursurile organizate de comunitatea FR3SH™️Pedia si poti castiga spatiu publicitar pentru site-ul tau pe"moka" , rangul V.I.IP si multe alte premii atractive ! Mai multe detalii gasesti pe AICI !

Iti place muzica ? Vrei sa te relaxezi ascultand cea mai buna muzica ? Atunci incearca pagina noastra FR3SH™️Music ! Poti propune melodiile tale preferate ! Mai multe detalii si muzica pe AICI !

Copyright ©️ MaNkY - Administrator "FR3SH™️Pedia"
Orice incercare de copiere a continutului acestui site este contrara legii si se pedepseste penal.

Stefannn 
Mesaj Subiect: Re: FR3SH™Pedia   Dum Mai 16, 2010 6:53 pm
Minim 15 mesaje!

Topic inchis si trimis la cos.

Edit: de ce nu am acces la aceasta categorie?
 MaNkY 
Mesaj Subiect: Re: FR3SH™Pedia   Dum Mai 16, 2010 7:14 pm
unde scrie asta ? ca eu nu am vazut Suparat
 WhitePoint 
Mesaj Subiect: Re: FR3SH™Pedia   Dum Mai 16, 2010 7:20 pm
in descriere MaNkY

Citat :
Promovare gratuita a forumului tau.
Minim 15 mesaje sa puteti
posta aici

Am dat si un bold in descriere pentru a se vedea mai bine
 Dark 
Mesaj Subiect: Re: FR3SH™Pedia   Lun Mai 17, 2010 7:49 pm
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: FR3SH™Pedia   
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh

Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.